Aptauju arhīvs »Aptauja

Vai jūs izmantojat kādas arodbiedrību krājaizdevu sabiedrības pakalpojumus?

Parādīt rezultātus

Jaunumi RSS

Nedēļas aktualitātes no 10. līdz 22. novembrim

19. novembris, 2019

19.11. plkst. 7.50 LTV 1 - intervija ar LBAS priekšsēdētāju E. Baldzēnu raidījumā "Rīta Panorāma".

20.11. Kopenhāgenā, Dānijā - tikšanās Dānijas Izglītības ministrijā un Dānijas Arodbiedrību konfederācijā FH par nozaru prasmju fondiem, to pārvaldi un valsts uzraudzību. Piedalās LBAS, LDDK, IZM un VK pārstāvji.

20.-21.11. Viesnīcā "Radisson Blu Daugava Hotel" - Valsts darba inspekcijas konferencē "Emocionālā vardarbība un konflikti darbā - slikti darbiniekiem, slikti uzņēmumiem" piedalās LBAS arodbiedrību darba koordinētāja A. Placāne.

22.11. Ventspils tehnikumā - LBAS konkursa PROFS 2019 Kurzemes reģionālais pusfināls. Piedalās L. Liekna, S. Birkenfelde, K. Rācenājs, M. Pužuls.

21.11. plkst. 13.00 Arodbiedrību mājā Rīgā  - tikšanās ar delegāciju no Norvēģijas arodbiedrībām - NAV Norway, kas darbojas Norvēģijas vidienes sociālajos dienestos. Piedalās LBAS tautsaimniecības eksperts M. Svirskis un ārējo sakaru koordinētāja A. Ābeltiņa.

22.11. Aizsardzības ministrijā - starpministriju sanāksmē par likumprojektu “Grozījumi likumā “Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli”” (VSS-704) piedalās LBAS eksperte N. Preisa.

22.11. Latvijas Universitātes Zinātņu mājā - Latvijas pieaugušo izglītības attīstības forums "Es strādāju un mācos", ar prezentāciju par darba ņēmēju iesaisti mācībās darba vietā piedalās L. Romele.