Aptauju arhīvs »Aptauja

Vai jūs izmantojat kādas arodbiedrību krājaizdevu sabiedrības pakalpojumus?

Parādīt rezultātus

Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība


www.lida.lv

Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība (LIDA) ir neatkarīga sabiedriska organizācija, kas apvieno noteiktas profesijas pārstāvjus, pārstāv un aizsargā darbinieku – arodbiedrības biedru – profesionālās, ekonomiskās, sociālās tiesības un intereses.

LIDA ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 2010.gada 23.augustā ar reģistrācijas Nr.50008164341.

LIDA sevī apvieno biedrus, kuri tiek nodarbināti Iekšlietu ministrijas (Valsts policija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Valsts robežsardze, Nodrošinājuma valsts aģentūra, Pilsonības un migrāciju lietu pārvalde) un Tieslietu ministrijas (Ieslodzījumu vietu pārvalde) padotības iestādēs, kā arī Pašvaldības policijā.

Arodbiedrības mērķi

Pārstāvēt un aizsargāt savu biedru profesionālās, dienesta, darba, ekonomiskās sociālās tiesības un likumīgās intereses. Radīt organizāciju, kas vieno valsts un pašvaldību institūcijas un iestādēs strādājošas personas. Apvienot vienotā arodbiedrībā visus iekšlietu un tieslietu sistēmā strādājošos un dienējošos.

Vissvarīgākais ir arodbiedrības biedrs. Katrs biedrs ir gaidīts arodbiedrībā, kur viņš var saņemt arodbiedrības palīdzību un atbalstu.

Taisnīgu attieksmi cītīgā darbā ar godu pret visiem un ikkatru.

LIDA Biroja kontaktinformācija
Mob.tālr.: +371 22301434
E-pasts:
lida@lida.lv

www.lida.lv